Анна Таран - сертифікований тренер-дієтолог

 

В середині квітня стрілка на вагах була у мене 82 кг. З цієї ваги я і почала своє успішне схуднення і кар'єру. Всупереч невірству оточуючих, до кінця року, мені вдалося скинути 30 кг! Тема схуднення поглинула мене цілком і я почала вчитися для себе, а зараз допомагаю людям, які не знають «з чого почати». Що ж таке «програма схуднення?» Я не побоюся цього гучного слова, але моя програма САМА ефективна з тих, що я зустрічала в мережі Інтернет. Більшою мірою, я зробила все, щоб зробити її досконалою.

Програми розраховані на 30/60/90 днів і півроку, в залежності від цілей. Це не розписане меню на місяць і до побачення, це ЩОДЕННИЙ допитливий контроль над вами у формі звіт-перевірка, відповіді на всі питання, що цікавлять під час програми і, звичайно, дружня підтримка 🙂

Вагітні, які годують грудьми, здорові, хворі - я працюю з усіма! Програма створюється на основі анкети, вона враховує всі важливі аспекти схуднення. Всі люди здають основні аналізи і отримують мої рекомендації! Іноді на початковому етапі виявляємо захворювання і усуваємо причину зайвої ваги.

Крім роботи з дієтологом, від мене можна отримати додаткову консультацію як тренера, щоб скидати кілограми і коригувати фігуру. Моя програма в першу чергу робить вас здоровими, а потім стрункими і щасливими! Адже так здорово худнути, коли можна їсти кожен день солодке, чи не так?

Ціни на консультацію дієтолога:

1. Складання дієти на місяць 1500 грн
2. «Тотальна підтримка» - складання дієти на місяць + психологічна підтримка 24/7 - 3300 грн

Перейти до панелі інструментів